Zma زد ام اي شرکت الیمپ

  • شروع کننده موضوع yassin
  • تاریخ شروع

yassin

Senior Member
#1
كار آيي:

حاوی زینک( روی) ، منیزیوم ، آمینو اسید و ویتامین ب6
حافظ بدن در برابر اثرات مضر تمرینات بدنی سنگین


ZMA olimp.jpgطرز مصرف:
برای آقايان: 3 كپسول روزانه ، برای خانم ها : 2 كپسول روزانه ، 30 تا 60دقيقه پيش از خوابيدن . براي بهترين نتيجه از خوردن غذا و مكمل هاي حاوي كلسيم زياد خودداري فرماييد.

تعريف عمومي:
اليمپ زد ام اي ،محصولي منحصر به فرد حاوي عناصري مانند زينك
(روي) منيزيوم كي ليت با آمينو اسيد هاو ويتامين ب 6 مي باشد . آنابوليك غير استروئيدي و فرمول آنتي اكسيداني طبيعي مي باشد.
داخل محصول حاوي مواد خاص براي حمايت روزانه از بدن در مقابل اثرات مضر تمرينات بسيار سنگين بدني، كاهش اشتها ، جراحات و استرس هاي به اصطلاح اكسيد كننده.هشدار محصول:
از مقدار مصرف توصيه شده تجاوز نكنيد . مكمل هاي غذايي را نمي توان جايگزين رژيم غذايي متنوع و متوازن كرد. از دسترس كودكان دور نگه داريد. در صورت بيماري هاي كليوي ، حاملگي و يا شير دهي مشاوره با پزشك توصيه مي شود .


جدول :

Nutrition value 1 capsule 2 capsules 3 capsules
Zinc 10 mg (*100%) 20 mg (*200%) 30 mg (*300%)
Magnesium 150 mg (*40%) 300 mg (*80%) 450 mg (*120%)
Vit. B6 3,5 mg (*250%) 7 mg (*500%) 10,5 mg (*750%)
تعريف تخصصي:
اليمپ زد ام اي باعث افزايش سطح فعاليت تستسترون و افزايش سطح IGFI-I و لپتين ها شده كه براي كاربرد بهتر انرژي و تقويت استقامت بدن موثر مي باشد . اين محصول كاتابوليسم پروتئين را كاهش داده و در ساخت حجم عضله اي تاثير گذارند . از گرفتگي عضلاني جلوگيري نموده و درد ناشي از تمرينات سنگين را التیام می بخشد. باززايي بدن را حمايت و از استرس هاي اكسيد كننده جلوگيري مي كند.
علاوه بر آن باعث تمركز بيشتر و خواب عميق تر مي شود.
با افزايش فعاليت هاي فيزيكي نياز به عناصر و ويتامين ب 6 كه در اليمپ ZMA)) موجود هستند محسوس می شود . اليمپ (ZMA)براي ورزشكاران كه هر نوع ورزشي را بصورت منظم انجام می دهند و افرادجسماً فعال هستند توصيه مي شود .