AminoLast گاسپاری

  • شروع کننده موضوع mohsen
  • تاریخ شروع

mohsen

Senior Member
#1
مکمل آمینو AminoLast محصول کمپانی معتبر گاسپاری است که چهره یک مکمل آمینواسید خوب را به نمایش می گذارد . همیشه افزایش حجم عضلات و بالا بردن قدرت و کیفت عضلات که منجر به تناسب بیشتر اندام می شود در پی زحمت های زیادی توسط ورزشکاران رشته پرورش اندام است اما گاهی اوقات با اینکه ورزشکاران سختی های زیادی می شکند به نتیجه ای نمی رسند ، استفاده از یک مکمل آمینواسید مانند AminoLast می تواند آخرین راه برای رهایی از بن بست رشته عضلات و بالا بردن ریکاوری عضلات باشد و زحمت های شما را بی زحمت نگذارد .

AMINOLAST.jpg

استفاده از این مکمل آمینواسید را می توانید تا 24 ماه پشت سر هم ادامه دهید . از انجایی که این مکمل در فرم پودری هم هست هم استفاده از آن اسانتر اس هم اینکه طعم مناسب آن باعث می شود شما از میل کردن آمینو دلزده نشوید ، البته باید ذکر شود که این طعم دلچسب بدون رنگ و افزودنی های مصنوعی است .

میزان آمینوهای شاخه ای bcaa هم در این مکمل که معیار مهمی برای ارزش گذاری قیمت آمینواسیدهاست مناسب است .

زمانی که در تمرین روی عضلات خود فشار وارد می کنید موجب تخریب بافت های عضله میشوید که در عمل شیرین است اما در بعضی اوقات به دلیل بی کیفیت بودن عضلات درد زیادی را در پی دارد استفاده از این مکمل آمینواسید می تواند این درد را کم کند و مدت زمان آن را هم کاهش دهد .

ویژگی های AminoLast :

* کاهش درد ناشی از تمرین

* 10 گرم آمینواسید در هر وعده

* کرایی بالا

* ماندگاری در تمام مدت تمرین

* طعم مناسب و فرم پودری
جدول ارزش غذایی AminoLast :


product_gaspari_aminolast.jpg


روش مصرف AminoLast :

روزانه حداکثر 1 پیمانه 30 دقیقه قبل یا بلافاصله بعد از تمرینبا 300 سی سی آب سرد میل کنید .