کراتین کمپلکس

  • شروع کننده موضوع mohsen
  • تاریخ شروع

mohsen

Senior Member
#1
حتماً تا بحال تاثیرات کراتین را می دانید اما برای یادآوری به شما می گویم که کراتین یک ماده با ارزش است برای افزایش حجم عضلات و بالا بردن سرعت ریکاوری عضلات بدن . کراتین باعث می شود حجم مواد هدایت شده به بافت های ماهیچه افزایش یابد و در نتیجه حجم عضلات به دلیل پربار شدن ماهیچه ها شدیداً و با سرعت افزایش پیدا کند .

creatine complex.jpg


کراتین 1001 تاثیر و فایده دارد اما بی ضرر هم نیست !
ضرر مصرف کراتین این است که به دلیل اینکه هضم این ماده برای بدن تا حدودی سخت است و مولوکول های کراتین سنگین هستند اگر بیشتر از اندازه معمول استفاده شود کلیه و کبد قادر به حل کردن کراتین در خون نمی باشند و به همین دلیل کراتین در کبد و کلیه رسوب می کند و باعث عوارض جبران نشدنی می شود .
مثلاً شما چای شیرین رو درنظر بگیرید ، اگر توی چای بیشتر از اندازه شکر بریزید اون شکر حل نمیشه و زیر ظرف می مونه اما اگر شکر به اندازه بریزید تمام شکر حل شده و مزه چای بسیار شیرین می شود . کراتین هم به همین صورت اگر به اندازه مصرف بشه طعم شیرینی داره .
کراتین دوره بارگیری دارد و باید طبق اصول مصرف شود و باید از مصرف چند دوره 30 روزه پشت سر هم خودداری کرد .
CREATINE COMPLEX اپتیمم یک کراتین ترکیبی است یعنی کراتین به همراه آمینواسیدهای خوراکی مفید ارائه می شود ، این مکمل یکی از بهترین مدل ها در نوع خود است و به دلیل کالری کم و با زودهضم بودن کربوهیدرات و با کیفیت بودن مواد معدنی موجود در آن تبدیل به چربی و آب زیر پوست نمی شود .
کراتین موجود در این مکمل از مدل مونوهیدرات بوده و 100% خالص سازی شده است .

ویژگی های محصول :
- 10 گرم کراتین در هر وعده
- 70 گرم کربوهیدرات زودهضم در هر وعده
- 3 گرم گلوتامین و تائورین در هر وعده
- 2 گرم امینواسید شاخه ای bcaa
- 500 میلی گرم Trimethylglycine

هر وعده از این مکمل 2 پیمانه ای است و در هر پیمانه تقریباً 47 گرم است . مصرف این مکمل را برای تیپ بدنی اندومورف توصیه نمی کنیم .
این مکمل در سایز 4 پوند یعنی تقریباً 2100 گرم و 2 پوندی یعنی تقریباً 1 کیلویی تولید شده است .