ژل لاغری

  • شروع کننده موضوع nilofar
  • تاریخ شروع

nilofar

Junior Member
#1
تک اندام: یادم می آید یک روز داخل باشگاه آخرای تمرین بود و شخصی دیدم که کرم یا ژل لاغری دور شکم و پهلوی خودش میمالید منم کنجکاو شدم دورادور زیر نظر داشتم بعد هم رفت روی تردمیل و شروع کرد به دویدن حدود 20 دقیقه روی تردمیل دوید و خیس عرق شده بود او این کار رو هر روز انجام میداده ! رفتم پیشش گفتم چرا ازین کرم ها دور شکمت میزنی ؟ پاسخ داد چربی سوزه و چربی های شکمم رو میسوزونه ! گفتم چرا تردمیل میری؟ گفت خب برای اینکه عرق کنم تا کرم که زدم بهتر جواب بده
l7.jpg
دیگر کمتر کسی پیدا می‌شود که نداند تنها راه درمان چاقی، رژیم‌ غذایی سالم،‌ و پرهیز از پرخوری است و تمرینات منظم هوازی مثل تردمیل و دویدن و …اون بنده خدا اگر بجای کرم مالیدن فقط ترمیل میزد و تغذیه رو رعایت میکرد جواب میگرفت و نیازی به هدر دادن پولش نبود ولی خب با وجود این، بازار قرص، کمربند، چای، گن لاغری و صدها محصول لاغری دیگر هنوز داغ‌ است.

این روزها هم یک تبلیغ جدید به دنیای پرزرق و برق تبلیغات ماهواره‌ای اضافه شده؛ ژل لاغری با نام***** که در عرض چند دقیقه چربی‌های موضعی را آب می‌کند و از شر اضافه وزن خلاص می‌شوید. آیا چنین چیزی واقعیت دارد؟

جواب این که اگر خوب فکر کنید میبینید که دروغ محض