پیور وی ایزولیتد 95

  • شروع کننده موضوع mohsen
  • تاریخ شروع

mohsen

Senior Member
#1
تعريف عمومي :
پیور وی ایزولیت 95، پروتئین آب پنیر مجزا ( با بهترین کیفیت ، و بدون لاکتوز ، پروتئین جدا شده آب پنیر خالص (wpi) بوده که باعث تقویت فر آیند متابولیک طبیعی در حین تمرینات بدنی سنگین شده و دریافت پروتئین را افزایش می دهد . پروتئین تجزیه شده پنیر دارای بالاترین ارزش غذایی و فعالیت های آنابولیکی در مجموعه رژیم های پروتئینی محسوب می شوند . به علت فرآیند تبادل یون ها ، با حفظ طبیعت تغییرنیافته ،تمامی ساختار و فعالیت عملکرد پروتئین وی، بتا- لکتوگلوبولین، آلفا- لکتوآلبومین ، ایمونوگلوبولین ، پلاسما آلبومین ، لاکتوفرین، لاکتو ترنسفرین، سرولوپلاسمین، فوسفولیکو پروتئین، پروتئاززو پپتونزحفظ می شود .
با توجه به ارزش غذایی زیاد و فعالیت آنابولیکی پروتئین های تجزیه شده وی( پنیر) به عنوان با ارزش ترین منبع رژیم پروتئینی برای ورزشکاران با کار آیی بالا و افراد فعال به شمار می رود.

PURE WHEY ISOLATE 95.jpg

تعريف تخصصي:

پروتئین آب پنیر مجزا ، ارزش غذایی بسیار بالایش را مدیون قابلیت حلال بالا و فشار اسموزی پروتئین تغییر نیافته خود و تا حدودی به دلیل وجود آمینو اسیدهای تولید داخل و خارج بدن و آمینو اسید های چند شاخه ای(bcaa) و گلوتامین می باشد . فعالیت آنابولیک زیاد ، جدا از ارزش غذایی بالا، نتیجه شاخص های متابولیکی کل پروتئین های آب پنیر و همچنین پپتید ها و مایکرو پپتید های فرم گرفته حاصل از نقل وانتقالانشان هستند . این مواد همانند عوامل رشد آنابولیک پپتید عمل می کنند . آنها انتقال آمینو اسیدها را به سلول های عضلات تسهیل نموده و آنابولیسم را تحریک می کنند .
آنتی اکسیدان ها را حفظ کرده ، لیزوزوم ها را تثبیت نموده و از فعالیت آنزیم های لیزوزمی کاتابولیک جلوگیری می کنند. باعث تقویت سیستم قلبی و عروقی ، عصبی و سیستم دفاعی بدن می شوند.كار آيي:
1- تقویت کننده سیستم های قلبی،عروقی،عصبی و دفاعی بدن
2- تقویت کننده فرآیند سوخت و ساز در حین تمرین ورزشی
3- با ارزش ترین منبع رژیم پروتئینی برای ورزشکاران با کار آیی بالا
4- افزايش قدرت و جلوگيري از ضعف بدن
5- كمك به بازسازي ماهيچه ها

طرز مصرف:
1 تا 3 وعده همراه با غذای روزانه ، در زمان بیداری ، پس از تمرین و پیش از خواب مصرف نمایید.
1 وعده یعنی 3 پیمانه را به 100 میلی لیتر آب اضافه نمایید.هشدار محصول :
مناسب افراد نیازمند افزایش پروتئین ، برای رسیدن به حجم زیاد و فوری عضلات و تقویت قدرت ، اساساً برای ورزشکاران حرفه ای و تفریحی .