پمپ عضله Superdrive

  • شروع کننده موضوع mohsen
  • تاریخ شروع

mohsen

Senior Member
#1
یکی از محصولات جدید 2013 گاسپاری با نام سوپردرایور "Superdrive " که شهرت جهانی پیدا کرده را برای شما عزیزان در سایت بادی شاپ 2013 معرفی می کنیم . این مکمل که از مکمل های غذایی پمپ عضله است به دلیل ترکیب فوق العاده ای برخوردار است از استقبال خوبی در سطح جهان برخوردار است . تقریباً تمام مشتریانی که این مکمل را از طریق سایت رسمی گاسپاری تهیه کردند و بازده این مکمل را به سایت گاسپاری انتقال دادند از تاثیرگذاری این مکمل رازی بودند .

super-drive-gaspari-nutrition-banner.jpg

این محصول درواقع نسخه انقلابی سوپرسایز و محصول Halodrol-50 این کمپانی است که در حال حاضر با پشوند سوپرسایز مکس تولید میشود .

استفاده از این مکمل به دلیل افزایش طبیعی سطح انسولین بدن باعث افزایش چشمگیر اشتها می شود که بدن هم آماده دریافت پروتئین میشود ، گاسپاری پیشنهاد می کند که برای اینکه این حالت برای شما لذت بخش شود و شما طعم افزایش حجم خشک بدن را به وضوح درک کنید از مکمل آمینولست Aminolast و مایوفیوژن الایت MyoFusion Elite در کنار این مکمل استفاده کنید.

گاسپاری و تمام کارشناسان این شرکت همیشه بفکر این بودند که با استفاده از علم روز مکمل های غذایی کارآمدی را برای ورزشکاران تولید کنند اما هیچ موقع از تجربه های موفق قدیم خود بی بهره نبودند و سعی کردند از تجربه های موفق خود در تولید مکمل های جدید استفاده کنند. Superdrive هم درواقع یک تجربه جدید نیست و نسخه تکامل یافته پمپ عضله معروف این شرکت است .

ویژگی های Superdrive :

* انفجار عضلات در زمان تمرین

* افزایش محسوس تمرکز در تمرین

* افزایش قدرت ریکاوری

* میزان کالری کم

* ترکیب فوق العاده خواصجدول ارزش غذایی Superdrive :

18-102-supplementfacts.jpg

روش مصرف Superdrive :

روزانه 1 پیمانه از این مکمل را 20 دقیقه قبل از شروع فعالیت ورزشی میل نمائید و بدانید که این مکمل در ورزشهای حرفه ای دوپینگ محسوب میشود .

افراد زیر 18 سال و بانوان به هیچ عنوان از این مکمل استفاده نکنند .