پروکمپلکس گینر اپتیمم

  • شروع کننده موضوع mohsen
  • تاریخ شروع

mohsen

Senior Member
#1
این مکمل با دارا بودن امتیازات ویژه ای مانند 60 گرم پروتئین در هر وعده 165 گرمی که برای یک وعده در روز تهیه شده است . پروتو کمپلکس از چندین نوع پروتئین مانند ، وی ، آلبومین ، سویا و کازئین بهره می برد . انواع پروتئین هایی که هر کدام به یک تیپ بدنی سازگاری دارد و هر کدام برای اهداف بزرگی مصرف می شود . ماندگاری تمام مواد این مکمل در بدن 12 ساعت است و هم برای وعده قبل از تمرین و هم برای وعده بعد از تمرین بسیار مناسب است . وزن این مکمل در اندازه 4.5 کیلو است که هم در نوع قوطی و هم در نوع پاکتی ارائه شده است .

pro complex gainer ad 2_enl.jpg

اپتیمم بی شک بهترین کمپانی در تولید پروتئین بوده و با کیفیت ترین پروتئین هایی که در بازار وجود دارد محصول این شرکت است (بادی شاپ) پس صحبت کردن در مورد کیفیت پروتئین این محصول زیاد مناسب نیست چون امری غیر قابل انکار است . کربوهیدرات موجود در این مکمل از بهترین منابع تامین شده و در صورت انجام ورزش هوازی در زمان تمرین به چربی تبدیل نمی شود بلکه به مولکول های پروتئین چسبیده و کارایی پروتئین ها را 2 برابر می کند .
مکمل ارائه شده توسط ما با تضمین اصل بودن 100، ارائه شده و هولوگرام لیزری شرکت اپتیمم آمریکا را روی بسته بندی خود دارد . قیمت این مکمل در مقابل رقیبان خود مناسب است و کارایی آن 100% تضمین شده .
افزایش 10 کیلویی وزن بعد از استفاده از این مکمل برای شما امکانپذیر است در صورتی که به توصیه های مشاور بدنسازی خوب گوش کرده و به دقت اجرا کنید .

یک توصیه ساده برای افراد که بعد از افزایش وزن و تمام شدن دوره مصرف مکمل به وزن قبلی خود می رسند :
در ترکیب تمام گینر ها گلوتامین وجود دارد اما به دلیل اینکه مقدار گلوتامین هر مکمل به مقدار مناسب مورد نیاز بدن نمی رسد توصیه می شود در کنار هر مکمل که مصرف می کنید حداقل یک بسته گلوتامین 300 گرمی برای مصرف 15 تا 20 روز تهیه کنید تا به بهترین کیفیت وزن برسید و وزن بالا آمده شما به حالت اول باز نگردد .