پروتئین وی گلد استاندارد Whey Gold 100%

  • شروع کننده موضوع mohsen
  • تاریخ شروع

mohsen

Senior Member
#1
پروتئین وی گلد استاندار ابتکار سال 2005 شرکت اپتیمم است ، ترکیب بهترین مدل پروتئین وی ایزوله شده به همراه پروتئین وی کنستانتره شده که 100% از آب پنیر گرفته شده است و سعی شده کمترین میزان کربوهیدرات ، کالری و کلسترول را در خود جای بدهد .

whey gold100.jpg

این پروتئین در طول های سال های تولید دست خوش بسیاری از نا جوانمردانگی هایی شده است که خواسته یا نا خواسته به نام بزرگ این مکمل آسیب رسانده و از میزان محبوبیت آن کاهش داده است ، اما بنظر من امروز بهترین پروتئین موجود در بازار ایران و جهان پروتئین وی گلد اپتیمم است که در ادامه توضیحات کوتاهی در مورد آن می دهیم .

برخي ويژگي هاي منحصر به فرد:
1- وی گلد استاندارد بیشترین میزان "پروتئین وی ایزوله" یعنی خالص ترین و گران ترین نوع پروتئین موجود در جهان را در اختیار شما قرار می دهد.
2- دومین ویژگی این مکمل، درصد بالای پروتئین موجود در آن است. وی گلد استاندارد همواره در زمینه مکملهای پروتئینی جهان، اول بوده است. هم اکنون شما تنها با مصرف یک پیمانه از این محصول، 24 گرم پروتئین وی خالص به صورت یک جا دریافت می نمایید.
3- وی گلد استاندارد حاوی لاکتاز و آمینوژن های مورد نیاز، جهت بهبود عملکرد سیستم گوارشی بدن می باشد. این مکمل حتی با دستگاه گوارشی افرادی که توانایی هضم ماده لاکتاز را ندارد نیز سازگار می باشد.
4- وی گلد استاندارد به گونه ای طراحی شده که به آسانی و به طور کامل، تنها با هم زدن توسط قاشق در آب حل می شود.

وی گلد استاندارد تمام نیاز شما را از یک پروتئین واقعی برآورده خواهد ساخت.