مایوفیوژن الایت MyoFusion Elite

  • شروع کننده موضوع mohsen
  • تاریخ شروع

mohsen

Senior Member
#1
مایوفیوژن الایت "MyoFusion Elite " یک ترکیب منحصر به فرد از 4 مدل پروتئین است که ما در روز از آنها استفاده می کنیم که از سری محصولات پروبولیک کمپانی گاسپاری محسوب می شود .

MYOFUSION.jpg

پروتئین مایوفیوژن الایت یک ترکیب ملایم رژیمی است که در افزایش حجم عضلات بسیار موثر است و افزایش میزان ریکاوری عضلات را برای بدنسازان در پی دارد . این مکمل به دلیل میزان کم کربوهیدرات و کالری موجب افزایش وزن نمی شود و فقط روی افزایش حج عضلات تمرکز دارد .

باید اشاره کرد که این مکمل به دلیل فراگیر بودن و تبلیغات جهانی بسیار زیاد در تمام جهان معروف شده است و طرفداران بسیار زیادی در سراسر جهان دارد ، البته این مکمل یک ویژگی بارز هم دارد و آن هم وجود 25 گرم پروتئین در هر وعده است که با طعم بسیار مناسب و حلال پذیری فوق العاده در آب تهیه شده است .

تمام ورزشکاران با تمام تیپ های بدنی و سابقه تمرینی می توانند از این مکمل استفاده کنند حتی کسانی که تازه شروع به تمرین کرده اند و مطمئن باشند که این مکمل در زیر سازی عضلات هم بسیار موثر است . جدول ارزش غذایی این مکمل بسیار کامل است و برای یک ورزشکار حرفه ای هم موجب رضایت کامل می شود .ویژگی های اصلی MyoFusion Elite :

* 25 گرم پروتئین در هر وعده

* 4 مدل پروتئین در فرمول تهیه شده

* 4 مرحله جذب در بدن

* بدون رنگ و طعم دهنده مصنوعی

* بدون گلوتن
جدول ارزش غذایی MyoFusion Elite :

myofusion elite label.jpg

روش مصرف MyoFusion Elite :

روزانه حداکثر تا 2 پیمانه از این مکمل را می توانید در روز به 2 عده تقسیم کرده و میل نمائید . بهترین وعده برای مصرف این مکمل صبح ناشتا و بلافاصله بعد از تمرین است .