كمل هيدروکسي استيم

#1
محققين علوم تمريني اعتقاد دارند که يک بدنساز نبايد به بدنش این اجازه را دهد که در حین تمرینات کم بیاورد. به همین دلیل احتیاج به مکمل در جهت تحریک انرژی به ادامه تمرینات خواهید داشت. تیم ماسلتک ادعا دارد که میتواند در این زمینه به شما کمک کند. این کمپانی، مکمل هیدروکسی استیم را که یک مکمل قدرتمند و گرمازای قبل از تمرینات محسوب میشود را به مارکت مکملها معرفی نمود.

hydroxy.jpg

برخی از ترکیبات به کار گرفته در این مکمل شامل: گرانیوم و عصاره طبیعی آن که درنهایت با مصرف آن افزایش قدرت و انرژی را در حین تمرینات بانهایت وجودتان احساس خواهید نمود. هوپرزین: این ماده توانایی سد شدن آنزیمی که باعث کاهش سطح acetylcholine میشود را داراست. عصارة پوست درخت یوهیمبی. باکوپا: پزشکان اظهار دارند که یک فرد حداقل 083/1 گرم از این ترکیب را برای تجربهکردن سطح انرژی جدید و خاصیت مطلوب آن نیاز خواهد داشت.

کافئین: هیدروکسی استیم توانایی رساندن مقادیر مناسبی از کافئین آنهیدروس که توسط محققین در کلینیک در جهت افزایش قدرت و انرژی ثابت شده است را داراست.

دستاندرکاران کمپانی ماسلتک ادعا دارند که فرمول انحصاری هیدروکسی استیم از 5 ماده قوی و خالص برای افزایش گرمای بدن و درنهایت تقویت انرژی، تشکیل شده که کمتر کمپانی توانایی گنجاندن این ترکیبات را در مکمل اختصاصی قبل از تمرینات خواهد داشت. این مکمل توسط تیم تحقیقاتی کمپانی ماسلتچ که شامل 100 نفر از دانشمندان از دانشگاه فلوریدا، گلاسکو و... میشود، طراحی و روانه بازار شده است.

نام تجاری محصول: هیدروکسی استیم ـ نام کمپانی: ماسلتک (Muscle tech)خاصیت: افزایش انرژی و شدت تمرینات، تقویت تمرکز و چربیسوزی ـ زمان مصرف: قبل از تمرین ـ تعداد در هر بسته: 100 عدد کپسول