ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سر

  • شروع کننده موضوع Reza
  • تاریخ شروع

Reza

Senior Member
#1
برای رشد بیشتر عضلات دو سر خود این تمرینات را انجام دهید
get-the-biceps-pump-of-your-life-v2-muscletech-3-2-3.jpg
تعطیلات هفتگی ای در جامعه بدنسازان حرفه ای وجود دارد. هرچند تعطیلات رسمی نمی باشد اما یک تعطیلات جهانی است و بسیار فوق العاده محسوب میشود . در مورد #FlexFriday صحبت می کنم. ممکن است دوستان خود را ببینید که تصویری از ماهیچه های دو سر خود با یک هشتک قرار داده اند، شما هم می خواهید مثل آن ها باشید. درسته؟ مطمئن باشید تا قبل از اینکه تصمیم بگیرید یک عکس سلفی از خود بگیرید ماهیچه های شما هم حسابی ورزیده خواهند شد. خب می توانید بدرستی این کار را انجام دهید .

تمرین تخصصی جهت رشد بیشتر ماهیچه های دوسر

ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سرمیل هالتر Ez
۴ مرحله – ۸ تا ۱۰ بار تکرار

ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سر
بالا سینه و مبل
۳ مرحله ، ۱۰ بار تکرار (آخرین مرحله بصورت بر عکس)

ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سردمبل چکشی
۳ مرحله- ۱۰ تا ۱۲ بار تکرار

ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سرسیم کش
۲ مرحله (تکرار)

مهمترین تکنیک ها

استراحت بین همه مرحله ها در این تمرین یک دقیقه است اما در ابتدای هر دوره استراحت باید برای ۱۰ ثانیه ماهیچه های دوسر خود را منقبض و فشرده نمایید. این کار به شما یادآوری می کند که در حال تمرین هستید و بطور واقعی رشد ماهیچه ها را که بدنبال آن هستید بهبود می بخشد.تنها آنها را فشرده و سپس نگه دارید با این کار سوخت و ساز انجام می شود اما بصورتی کاملاً ارزشمند .

میل هالتر Ez

ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سرمی توانید از میل هالتر Ez یا Barbell استفاده کنید، هر کدام که ترجیح می دهید، اما هدف از این تمرین این است که از ماهیچه های دوسر با کمترین درگیری کار بکشید. به زور آنها فکر نکنید شما تمرین قدرت نمی کنید. این تمرین فقط برای رشد بیشتر و فرم بهتر ماهیچه ها است، پس در هر تکرار فقط روی کشیدن و تقویت تمرکز کنید.

پرس بالا سینه دمبل

ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سراین تمرین به شما کمک می کند تا روی ورزیده کردن ماهیچه های دو سر ، حتی بدون لحظه ای تقلب، فکر کنید. تمرین را ادامه دهید تا زمانی که دیگر نتوانید تمرین را انجام دهید.

دمبل چکشی

ترغیب به رشد بیشتر ماهیچه های دو سربله، ساعدهای شما در این تمرین کاملاً درگیر خواهند شد و همچنین شبکه بازویی هم درگیر می شود. در مرحله آخر حرکت را بصورت عکس حدود ۳ ثانیه انجام دهید. این تمرین را با یک دست انجام دهید سپس دست را عوض کنید یا حتی می توانید بطور همزمان با دو دست خود کار کنید. فقط باید مطمئن شوید که هر دو بازوی شما در حال کار هستند. این کار را بصورت سرعتی انجام ندهید.

سیم کش

سیم در همه مدتی که با آن کار می کنید به شما کمک می کند تا مایچه های دو سر خود را تحت کشش و فشار قرار دهید. در بالاترین حد پیچشی مضاعف و آهسته وارد کنید تا پیک تمرین شما به حداکثر برسد. شما احتمالاً می خواهید این تمرین را سرعت ببخشید اما لطفاً این کار را انجام ندهید. از صدمه دیدن خود جلوگیری نمایید و بطور قدرتی تمرین را به پایان رساند.