اثرات چربی سوزها بر بدن

  • شروع کننده موضوع mohsen
  • تاریخ شروع

mohsen

Senior Member
#1
قرص های لاغری همان قرص های هستند که در داروخانه ، با نسخه پزشک و یا به به صورت آنلاین قابا تهیه است ، به دلیل سهولت دسترسی به این قرص ها از طریق آنلاین یا تهیه آن ازفروشگاه ها , اغلب افراد وسوسه می شوند مصرف این قرص ها را با نام ها مختلف تجاری تجربه کنند.


اثرات جانبی قرص های لاغری:

دلیل که بیشتر مردم را دچار تردید در مصرف این دارو ها میکند عوارض جانبی این دارو ها هست و یا این که بیشتر این دارو ها برای سلامتی مضر است و سیستم امنیت بدن را دچار اختلالات می کند و حتی بعضی از این دارو ها بدون این که مورد تاییید وزارت بهداشت باشد و یا حتی آزمایشات اولیه را پشت سر بگذارند وارد بازار می شوند.
تاثیر قرص های لاغری در افرادمختلف متفاوت است و عبارتند از:
افزایش ضربان قلب ، افزایش میزان فشار خون ، بی خوابی ، عصبانیت ، سر درد ، سر گیجه ، ضعف ، تغییر مزه دهان ، خشکی دهان ، بی حسی پوست ، تهوع ، گرفتگی عضلات شکم ، اسهال و دیگر مشکلات گوارش ، مشکلات کبد.
عوارض فوق بستگی به دارویی که مصرف میکنید، دارد و ممکن است که عوارض آن کوتاه مدت و یا بلند مدت باشند.و در مصرف قرص های لاغری دقت کنید که نباید این قرص ها را به صورت بلند مدت مصرف کنید.

Body-Building.jpg

این تبلیغات را باور نکنید. بدون تمرین و تغذیه مناسب چنین بدنی به دست نمی آید


مزایا و معایب استفاده از قرص های لاغری:

افرادی که شاخص توده بدنی آن ها (وزن بر حسب کیلوگرم تقسیم بر قد بر حسب متر به توان دو) بیش از 30 است و آن هایی که سلامتی شان به دلیل افزایش وزن در معرض خطر است مثلا دچار دیابت یا افزایش فشار خون شده اند بهتر است از این قرص ها استفاده کنند واقعیت این است که این قرص ها را باید به همراه یک رژیم سالم غذایی و تمرین ورزشی منظم مصرف کرد تا تاثیر گذار باشد.
در صورت مصرف از این قرص ها حتما با پزشک مشورت کنید تا شما را در مقدار مصرف و این که چقدر باید لاغری شوید راهنمایی کند.
حتی در صورت استفاده از قرص های لاغری ،متوسط کاهش وزن با این روش باید بین 5 تا 10 درصد وزن بدن یک فرد خواهد بود که با تغییر رژیم غذایی و ورزش حاصل خواهد شد و همین مقدار تاثیر قابل توجهی بر روی کاهش فشار خون و میزان گلوکز خواهد داشت.
افرادی که از این قرص ها استفاده می کنند باید سبک زندگی خود را تغییر دهند تا به نتیجه دست پیدا کنند.