آناتروپین گاسپاری

  • شروع کننده موضوع mohsen
  • تاریخ شروع

mohsen

Senior Member
#1
آناتروپین "Anatropin " نام مکمل پروهورمون کمپانی گاسپاری است که از سری محصولات نسبتاً جدید محسوب می شود . آناتروپین یکی از مکمل های پروهورمونی قوی است که با سروسامان دادن آنابولیک بدن و افزایش ترشح هورمون رشد یا همان تستسترون ها باعث افزایش رشد عضلات بعد از تغذیه مناسب می شود .

Gaspari-Anatropin-90-Capsules.jpg

میزان رضایت مندی مشتریان گاسپاری از این محصول بالا بوده و نمی توان رقیب قوی برای رقابت با این مکمل پیدا کرد .

شاید برای شما سوال پیش بیاید که چرا باید از Anatropin استفاده کنیم ؟

ببینید هیچ کس نمی تواند ادعا کند که بدن بی عیب و نقصی دارد و هیچ برنامه غذایی بصورت معمول نمی تواند تمام مواد مقوی و مورد نیاز را وارد بدن ما بکند ، خوب اگر برنامه غذایی و مواد غذایی مورد نیاز بدن از کیفیت کمی هم برخوردار باشد دیگر باعث اختلال در ترشح هورمون های بدن و مشکلات مختلف همی میشود .

ورزشکاران به دلیل اینکه هدف افزایش حجم و رسیدن به زیبایی بدن را دنبال می کنند و بعضی ها مایل نیستند از استروئید ها و تستسترون های تزریقی استفاده کنند که پیشنهاد ما هم همین است و موافق استفاده از دارو در بدنسازی نیستیم ، از میان برهایی مانند استفاده از مکمل های پروهورمون استفاده می کنند تا به نتایج دلخواه خود در مدت زمان کمتری برسند .

سایت بادی شاپ 2013 به هیچ عنوان استفاده از این دسته از داروها را توصیه نمی کند و براین باور است که رسیدن به بدنی ایده آل و تناسب بدنی منحصر بفرد برای افراد فقط و فقط با رعایت رژیم های غذایی مناسب و علمی و ورزش روزانه است .

جدول ارزش غذایی Anatropin :

Anatropin-Nutritional-Facts.jpg

روش مصرف Anatropin :

افراد زیر 18 سال و ورزشکاران آماتور به هیچ عنوان از این مکمل استفاده نکنند ، بانوان و افراد سالخورده هم به هیچ عنوان از این مکمل های استفاده نکنند .

این مکمل خواصیت دارویی ندارد و استفاده خودسرانه از آن هم باعث عوارض های ناشی از استفاده غیر اصولی می شود و همچنین موجب صرف هزینه های بی مورد می گردد .