آنابوليك آمينو 9000 مگاتبزجديدشرکت الیمپ

  • شروع کننده موضوع yassin
  • تاریخ شروع

yassin

Senior Member
#1
نام محصول:

آنابوليك آمينو 9000 مگاتبزجديد

omino 9000 olimp.jpg

كار آيي:-حاوی دو منبع پروتئینی عالی ( پروتئین وی و پروتئین مرغ)

- افزایش دهنده حجم عضلانی در سریع ترین زمان ممکن

- حافظ تعادل ازت در بدن و مانع کاتابولیزم در حین تمرینات

- غنی ترین منبع پروتئین در زمان کاهش وزن

- موثر در بازسازی بافت ماهیچه ها پس از تمرینات ورزشیطرز مصرف:

بسته به وزن بدنتان 2الی 5 قرص را سه بار در روز مصرف کنید. اين محصول به عنوان مكمل غذايي بزرگسالان توصیه می شود. از دسترس كودكان دور نگهداريد. از مقدار دوز روزانه تجاوز نشود.

مكمل غذايي نبايد به صورت جایگزین رژیم غذايی متعادل و متنوع به كار رود.

70 کیلو گرم : 6 قرص/ 2 عدد قرص روزی 3 نوبت ،

70 کیلوگرم الی 90 کیلو گرم : 9 عدد قرص / 3 قرص روزی 3 نوبت ،

90کیلوگرم الی 105 کیلو گرم : 12 عدد قرص / 4 قرص روزی 3 نوبت ،

105 کیلوگرم به بالا: 15 قرص/ 5 عدد قرص روزی 3 نوبت

تعريف عمومي :

محصول براي ورزشكاراني است كه در تلاش كسب توده عضلاني و انرژي بيشتر هستند.این تخیلات نيست، حقيقت محض است!

آرژنين در آنابولیک آمینو 9000 مگا تبز به نسبت پروتئين عادي هيدروليز شده موجود در بازار موجب افزايش سنتز اكسيد ازت شده كه به جريان خون عضله كمك كرده و عناصر لازم را به آن مي¬رساند. علاوه بر مقدار زياد ال- آرژنين در اين فرآورده، اثر تحريكي روي ترشح هورمون در آن گنجانده شده كه براي دوره پس از تمرين حياتي است.

مهم است كه ال- آرژنين كه به گروه اسيد آمينه قليايي تعلق دارد، نقش مهمي در حفظ تعادل اسيد – قليا در بدن ايفا كند زيرا اين تعادل طي تمرين شديد مختل مي¬گردد. بدين سبب محتواي زياد ال آرژنين خيلي مهم مي¬باشد.

از سوي ديگر ال- پرولين اسيد آمينه اصلي ساختاري است كه در سنتز پروتئين و سوخت و ساز كلي، التيام زخم، واكنش آنتي اكسيد و پاسخ ايمني نقش اساسی دارد.الیمپ آنابولیک آمینو 9000اين فرآورده با سرعت جذب شده و با سرعت خون و عضلات را با اسيد آمينه اشباع مي¬كند.

با توجه به نحوه حذب اين محصول براساس دي- و تري پپتيدها وآمينو اسيدهاي آزاد، اشباع سريع بدن ورزشكار با اسيد آمينه و حفظ وضعيت آنابوليك براي يك ساعت از زمان مصرف تضمين مي¬شود. افزودن پروتئين وي (bv=104) به جذب پروتئين مرغ كمك مي¬كند. هر دو منبع پروتئين به حفظ تعادل ازت در بدن حتي طي تمرين سخت كمك مي¬كنند. در ضمن هيدروليزه دستيابي به ميزان زياد اسيد آمينه با زنجير انشعابي را تضمين مي¬كند (ال- لوسين، ال -والين، ال- ايزولوسين، bcaa) كه مانع كاتابوليزم در حین تمرين می باشند.تعريف تخصصي:آنابوليك آمينو 9000 مگاتبز مناسب چه كساني است؟

اين فرآورده براي هر كس كه نیازمند پروتئین با کیفیت بالا و جذب سريع را دارد مناسب است. اين فرآورده براي افرادي كه مايلند توده و حجم عضلاني با رشد سريع پيدا كنند مناسب می باشد مانند ورزشكاران حرفه¬اي (بدنسازي، وزنه برداري) و افرادي كه به صورت تفریحی تمرين مي¬كنند.

اين فرآورده مكملی عالي براي بازتوليد پروتئين ورزشكاران و ايجاد استقامت در ورزش¬هاي رزمی است كه هم طي دوره كاهش وزن قبل از مسابقه و هم طي دوره آمادگي مصرف مي¬شود. در ضمن اين فرآورده يك مكمل عالي غذايي براي افراد داراي كمبود عناصر اگزوژن يا افراد چاق كه مايلند از چربي خلاص شوند و افرادي كه دارای روش زندگي فعال هستند و به عنوان منبع اضافي پروتئين در راستاي توليد عضله مفيد می باشد. آنابولیک آمینو 9000 مگا تبز با انتظارات خانم ها كه در دوره كاهش وزن، به تأمين پروتئين خود توجهي ندارند، متناسب است.

توصيه مي¬شود اين فرآورده طي دوره پس از تمرين با مكمل كربوهيدرات كربونوكس و چيلات كراتينین منيزيوم (كراتين مگناپاور الیمپ) و در مقادير توصيه شده توسط توليد كننده به كار رود تا حداكثر حجم عضلاني با كيفيت به دست آيد. ساير مكمل¬هائي كه متناسب هستند از دسته افزايش دهنده¬هاي سطح تستوسترون بوده كه شامل تريبوسترون 90 و آستوسترون است.بهترين زمان مصرف:بلافاصله پس از بيداری، قبل از غذا خوردن، 30 دقيقه قبل از تمرینات و بلافاصله پس از تمرينات ورزشی.

براي بیشترین اثر دركاهش بافت چربي توصيه مي¬شود و در دوره قبل از تمرين، فرآورده را با محصولات ترموژنیک الیمپ (مثل ترمو اسپيد، ترمو استيم، ترم لاين فورت يا ترم لاين 2 و با دوز توصيه شده) تركيب كنند.

اين اولين فرآورده بازار است كه با منابع پروتئيني هيدروليزه خاص تهيه مي¬شود تا علاوه بر منافع خاص ارائه شده با محصولات استاندارد مبني بر پروتئين وي هیدرولیز شده، ساير فرآيندهاي سوخت و سازي را كه در تحول هماهنگ بدن ورزشکار و توان تمرين حياتي است را تحريك نماید.

بدنسازي فقط مراقبت از عضلات نيست بلكه در مورد يكپارچگي كليه فرآيندهاي سوخت و سازي است كه منجر به تحول آنها و ايجاد كارآيي كلي مي¬شود. اين فرآورده، پاسخ آزمايشگاه الیمپ به كليه افرادي است كه مايلند رويكرد حرفه¬اي و جامعي به ورزش داشته باشند.يك فرآورده پروتئيني جامع كه در آن هيدروليزات آنزيمي با كيفيت عالي از دو منبع عالي پروتئين حيواني يعني پروتئين وي و پروتئين مرغ كسب شده است. اين تركيب امكان به وجود آمدن يك فرآورده اسيد آمينه را مي¬دهد كه در هيچ فرمول ديگر بر مبناي پروتئين هيدروليزه يافت نمي شود.
به علاوه كاربرد پروتئين مرغ هيدروليزه در آنابولیک آمینو 9000 مگا تبز موجب افزايش گليسين تا 6 برابر، ال- آرژنين تا 2 برابر، ال -پرولين تا 1.8 برابر و ال آلانين تا1.4 برابر مي¬شود. گليسين در انتقال سیگنال های سیستم عصبي مرکزی كه به عنوان ناقل (فعال ساز گيرنده nmda) عمل مي¬كنند نقش داشته و زيربناي سنتز اجزاء اسيدنوكلئيك (كه براي سنتز پروتئين لازم است) را تدوين مي-كند و به عملكرد صحيح فرآيند هماتوپويتيك (سنتز هم) یاری مي¬رساند. ال- آلانين، علاوه بر عملكرد ساختاري ايجــاد پروتئين هاي بدن، در جگر براي سنتز گلوكز به كار مي¬رود و لذا مانع عضله خواري مي¬شود (در صورتي كه قبل از تمرين مصرف شود) يا به ضميمه كردن سريع ذخاير انرژي و سنتز پروتئين كمك مي¬كند (مصرف بعد از تمرين). محتواي دو برابر بيشتر ال- ا