آمینو گاسباری Amino Max Gaspari

  • شروع کننده موضوع Reza
  • تاریخ شروع

Reza

Senior Member
#1
آمینومکس8000 شرکت گاسپاری یک ترکیب مهندسی شده شامل 91% فرم لاکالبومین پروتئین وی هیدرولیز شده است و شامل پروتئین هایی با وزن مولکولی بسیار پایین است، و دی و تری پپتید ها و آمینو اسید های مجزایی دارد که با ال لوسین و ال تائورین اضافی همراه شده اند ونشان داده شده که برای همه ورزشکاران و بدنسازان بسیار مفید است.

AMINOMAX8000.jpg

این ترکیب نواورانه و مفید محصولی بسیار کارآمد و با دسترسی زیستی بالا در اختیار مصرف کننده می گذارد که طیف وسیعی از مواد سازنده لازم برای رشد و حفظ ماهیچه و وزن در دسترس قرار می دهد. برخلاف خیلی از محصولات رقیب که از پروتیئن های وی با وزن مولکولی بالا یا حتی پروتئین مجزا استفاده می کنند، پروتیئن هیدرولیز شده موجود در آمینومکس8000 غنی از دی و تری پپتید ها است و جذب سریع و دریافت فوری توسط ماهیچه ها را تضمین می کند.

علاوه بر دی و تری پپتید های زود اثر، گاسپاری به این ترکیب ال لوسین و ال تائورین اضافه کرده تا از مصرف این مکمل مزایای بیشتری به ورزشکار حرفه ای برسد. ال لوسین یک آمینو اسید ضروری است، یعنی بدن نمی تواند آن را تولید کند و باید از طریق غذا یا مکمل هایی مانند آمینومکس 8000 تامین شود.

ال لوسین به ترمیم ماهیچه ها، تنظیم قند خون و تامین انرژی بدن کمک می کند. همچنین تولید هورمون ها را افزایش میدهد، به سوخت چربی های موجود در لایه های عمیق بدن که کمترین پاسخ را به غذا و تمرین دارند کمک می کند. ال لوسین یک امینو اسید شاخه دار (بی سی ای ای) است و موثر ترین بی سی ای ای برای پیشگیری از تخریب ماهیچه محسوب می شود و سریع تر به گلوکز تبدیل می شود. گلوکز بیشتر انرژی لازم را برای ماهیچه در حین تمرین شدید ایجاد می کند، درنتیجه عجیب نیست که مکمل های آمینواسیدی در بین بدنسازان رایج است. ال لوسین همچنین به ترمیم استخوان ها، پوست و بافت ماهیچه پس از آسیب دیدگی کمک می کند و معمولا بعد از عمل جراحی توصیه می شود.

ال تائورین رایج ترین آمینو اسید آزاد بدن است. بخش مهمی از اسید های صفراوی است، که در جذب چربی ها و ویتامین های محلول در چربی نقش داردو همچنین ضربان قلب را تنظیم می کند، به پایداری غشا سلول ها کمک می کند، و به فعالیت سلول های مغز کمک می کند. ال تائورین همچنین می تواند فعالیت انسولین را زیاد کند که به تحمل گلوکز کمک می کند و سطح آنتی اکسیدان –که برای افزایش ماهیچه مهم است-ها را بالا می برد. مقادیر زیاد ال تائورین نیز در ماهیچه یافت می شود و باور بر این است که نقش مهمی در کاهش آسیب ماهیچه ها دراثر تمرین شدید دارد و به عملکرد کمک می کند. تمرین ال تائورین ماهیچه ها را از بین می برد و درنتیجه استفاده از مکمل آمینومکس 8000 برای هر کسی که می خواهد حداکثر نتیجه را ببیند ضروری است.

آمینومکس 8000 چیست؟

91.0% لاکتالبومین هیدرولیز شده از وی پروتئین
بهبود یافته با ال لوسین و ال تائورین اضافه
کمک به افزایش اندازه، قدرت و دوام
بیش از 8 گرم امینو اسید در هر وعده
سوال های رایج
سوال: بهترین ساعت روز برای مصرف آمینومکس 8000 چه زمانی است؟
جواب: بهترین زمان برای وصرف آمینومکس قبل و بعد از تمرین است
سوال: روزانه چند وعده آمینومکس 8000 استفاده کنم؟
جواب: به طور ایده آل یک وعده قبل از تمرین، یک وعده بعد از تمرین و احتمالا یک وعده اضافه قبل از تمرین می تواند بهترین نتیجه را ایجاد کند